Uczniowie

Klasa A francuska
Wychowawczyni - Maria Pietkiewicz, historia

Agnieszka Bojanowska
Iwona Dewińska
Krzysztof Dryzner
Jolanta Dziembowska
Aleksy Fryszman
Jacek Gnoiński
Krzysztof Jaszczyński (zmarł 27.11.2015 r.)
Barbara Kamińska
Mirosław Jodko-Kamiński (zmarł 9.12.1998 r.)
Krzysztof Kielbratowski
Maciej Kossow
Jan Kowalski
Piotr Król
Ilona Kryspin
Krzysztof Lang

Tadeusz Lewko
Ewa Łepkowska
Krzysztof Mempel
Józef Minkowski
Krzysztof Resich
Grażyna Rudolf
Honorata Rudzka
Celina Sabiłło
Jacek Skarbiński
Małgorzata Sokołowska
Ryszard Spirytus (zmarł 24.01.1995 r.)
Dorota Stokłosa
Ewa Tarnowska
Małgorzata Walczak
Andrzej Zieleniewski
Jacek Żebrowski

Nie doszli do matury z różnych względów (rodzinnych, zdrowotnych, itp.):
Krystyna Cesarska
Michał Hakman (10)
Andrzej Jakubowicz (8-10)
Ewa Kozdra
Maria Łebek (8-9)
Maria Mokrzycka
Elżbieta Serkuczewska

Klasa B łacińska
Wychowawczyni - Eugenia Autuchiewicz, język polski

Marek Banaszkiewicz
Anna Bazylewska
Katarzyna Beraś
Janusz Bugaj (zmarł 19.04.2011 r.)
Marzena Chombakow
Grażyna Cwietkow
Ika Falska (zmarła 1.11.2001 r.)
Ewa Fedorowicz
Ewa Flikierska
Andrzej Grochowski
Joanna Haendel
Marek Jastrzębski
Maciej Jung
Tomasz Kapuściński (zmarł)
Andrzej Kaszuba
Monika Klauze
Jacek Klubiński (zmarł w 2015 r.)
Maria Kopulska
Janusz Kozłowski
Barbara Krysińska
Andrzej Kulhawik (zmarł)
Jacek Kurdybacha
Bożena Lilia
Maciej Mitas
Ewa Niesłuchowska
Jolanta Orłowicz
Anna Ostrowska
Anna Ryba
Wiesława Speiser
Maria Stybel
Maria Sulikowska
Andrzej Szczęsny
Aleksander Szepczyński
Ewa Terebka
Ewa Urbańska
Joanna Wadlewska
Janusz Wałek (zmarł 2.10.1980 r.)
Edward Ziembicki
Agnieszka Ziembikiewicz
Piotr Zimniak

Nie doszli do matury z różnych względów (rodzinnych, zdrowotnych, itp.):
Paweł Szczęsnowicz
Katarzyna Wiewiorowska (8-10)
Adam Włodarczyk
Krystyna Wójcik

Klasa C niemiecka
Wychowawczyni - Edeltrauta Janik, biologia i język niemiecki

Paweł Anders (zmarł 6.12.2015 r.)
Teresa Bielecka
Michał Birecki
Małgorzata Buras (zmarła 4.04.2004 r.)
Aleksander Cerekwicki
Tadeusz Cybulski
Marek Drukier
Ryszard Feldman
Ewa Frydrych
Jacek Godera (zmarł 1.12.1988 r.; Cmentarz Północny, kw. W-III-5 rz. 13 m. 5)
Urszula Grzegorczyk
Roman Guryn (zmarł 8.05.1982 r.;
Cmentarz Północny, kw. W-VIII-6 rz. 4 m. 5)
Włodzimierz Guryn
Ewa Haduch
Waldemar Janiak
Olga Kucharska
Elżbieta Łuczak (zmarła 17.02.2007 r.)
Andrzej Michałowski
Jarosław Napiórkowski
Joanna Nita (zmarła 28.01.2014 r.)
Janusz Nowak
Izabella Padowicz
Halina Palczewska
Lech Pawłowski
Zygmunt Pojda
Krzysztof Potapowicz (zmarł 11.09.2000 r.)
Ryszard Siennicki
Elwira Skrobecka
Krzysztof Spytek
Joanna Tulczyńska
Maria Wiktor
Roman Wilhelmi
Grażyna Wojtowicz
Danuta Zielonka

Nie doszli do matury z różnych względów (rodzinnych, zdrowotnych, itp.):
Barbara Kędzierska
Grzegorz Kołakowski (8-9)
Elżbieta Podgórska
Magdalena Skalmowska

Klasa D niemiecka
Wychowawczyni - Hanna Gosiewska, język polski

Elżbieta Berdycka
Edward Bramson
Barbara Brzozowska
Barbara Chęcińska
Mirosław Filipek (zmarł 9.12.2010 r.)
Anna Gregorowicz
Włodzimierz Grudziński
Jan Grzesik
Janusz Iżyński (zmarł 17.08.1987 r.)
Małgorzata Jodłowska
Andrzej Kotas
Wanda Krajewska
Grażyna Krysztofczyk
Barbara Łuba
Wanda Majchrzak
Janusz Mantykiewicz
Lesław Mateja
Leszek Matlengiewicz
Andrzej Michałowski
Alicja Okińczyc
Aldona Pałys
Justyn Rajter
Joanna Sacharewicz
Anna Salij
Barbara Stolarska
Ewa Szewczyk
Maria Tułowiecka
Jan Wawszczyk
Włodzimierz Wieruszewski
Mariusz Witewski
Elżbieta Zielińska
Małgorzata Zwolińska

Nie doszli do matury z różnych względów (rodzinnych, zdrowotnych, itp.):
Andrzej Brzeski (zmarł 29.06.2018 r.)
Joanna Wojnarowicz

Klasa E niemiecka/francuska
Wychowawca - Zdzisław Marek, historia

Krystyna Augustyniak (8-9 klasa w klasie A)
Krzysztof Biernacki (8-9 klasa w klasie A)
Andrzej Bim
Anna Ciastoń (zmarła 24.12.2006 r.)(8-9 w klasie D)
Andrzej Cieślawski (8-9 w klasie D)
Ireneusz Cygan (8-9 w klasie D)
Grażyna Dęga
Wojciech Dziedzic (zmarł 09.2008 r.)(8-9 w klasie D)
Maria Gruber (8-9 klasa w klasie A)
Jadwiga Jankowska (8-9 w klasie C)
Ewa Kryszkiewicz
Tadeusz Melski
Henryk Marconi
Mariusz Muskała
Anna Niewiarowska
Roman Liniewski (8-9 w klasie C)
Jan Radziszewski (8-9 klasa w klasie A)
Ryszard Regent (8-9 w klasie C)
Ewa Starak (8-9 klasa w klasie A)
Krystyna Stein (8-9 w klasie C)
Maria Stempa
Jerzy Szczudlik (8-9 w klasie C)
Włodzimierz Sztern (zmarł 19.11.2010 r.)(8-9 w klasie D)
Ryszard Szulkin (8-9 klasa w klasie A)
Sławomir Szymanowski (8-9 w klasie C)
Artur Święcki (zmarł w 2007 r.)
Elżbieta Windyga
Jacek Wolski
Barbara Wyszyńska
Krzysztof Zaborowski
Zbigniew Zawadzki (8-9 w klasie A)
Alicja Żelakiewicz (8-9 w klasie D)

Nie doszli do matury z różnych względów (rodzinnych, zdrowotnych, itp.):
Dorota Bąbińska
(8-9 w klasie A)(zmarła)
Maria Zieleniec (8-9 klasa w klasie A)


Uwaga! Stan na dzień rozpoczęcia matury

Strona Janka Wawszczyka "Na pierogach"


 Naciśnij klawisz HOME

Reklama
 
 
Witamy Was na stronie maturzystów
z rocznika 1968 Liceum im. Klementa Gottwalda w Warszawie.
Nadal pozostajemy grupą ludzi pozytywnie nastawioną do świata.
Staramy się być razem,
pomimo że upłynęło już sporo czasu.
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=