Jeszcze dawniejsze lata

Tutaj zamieszczać będziemy zdjęcia i informacje z jeszcze dawniejszej historii Szkoły, aby uchronić je przed zapomnieniem.

1. Zdjęcie jednej z klas (rocznik maturalny 1955) zrobione chyba w 1953 roku. M.in. Krzysiek Kowalewski (w drugim rzędzie), Michał Antopolski, Andrzej Zabłudowski, Stefan Zambrowski, Ryśka Malinowska, Danka Jegier, Irka Zglinicka, Alik Gersten, Lucyna Erlich, Ewa Legiec, Zwęglińska, Leon Jurkowski, Edward Malinowski.

2. Klasa niemiecka C, 1957; od lewej: Misio Poradzki, Andrzej Jankowski, Jurek Kotowski, Emil Reisler, Jerzyk Bursztyn, Krzysztof Wilski, Włodek Zieleniec, Jurek Gładki, Wojtek Chyczewski, Andrzej Grelus, Edek Bocian. (źr. Facebook, Krzysztof Wilski)

Czy pamiętacie te stare ławki?

Uczniowie i nauczyciele, 1952 r.

Strona Stefana Ulmana rocznik matury 1966