Szkoła Podstawowa nr XIV

Część uczniów Liceum Gottwalda chodziła przedtem do podstawówki, która mieściła się w prawym skrzydle Szkoły. Dlatego powstała nowa zakładka ze zdjęciami.

1. Kl. 3 podstawowki, czyli ok. 1960/61

? , Basia Kamińska, Marysia Kopulska, Irka Brońska, Ilona Kryspin, Małgosia Kubar (odeszła chyba w 5 klasie), z tyłu Iwona Witkowska, Daniela Zawadzka, nauczycielka Bronisława Misiakowa, ?, Włodek Wieruszewski, kuca ?, Romek Wilhelmi, ?, Marysia Tułowiecka, Andrzej Michałowski, Romek Liniewski, Łapiński, ?, ? , Alek Fryszman, nad Alkiem Andrzej (?)Witko

Czy ktoś jeszcze kogoś rozpoznaje?

2. Barbórka, klasa 1B - 1957

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16. Kl. A Barbórka

17. Wycieczka do Arkadii, m.in. Krystyna Augustyniak, Jolanta Orłowicz

c.d.n.

This website was created for free with Stronygratis.pl. Would you also like to have your own website?
Sign up for free