Absolwenci Szkoły w okresie wojny i okupacji
Państwowe Gimnazjum i Liceum Męskie im. Stanisława Staszica w W-wie

1940

Genello Tadeusz Marek; 1940 Geritz Wacław; 1940 Jachner Stanisław Adam; 1940 Niedźwiecki Andrzej; 1940 Pawlicki Stanisław Stefan; 1940 Rudnicki Ireneusz; 1940 Trechciński Jerzy Jan; 1940 Turowski Jerzy; 1940 Winczakiewicz Jerzy;

1941

Hoffmann Bolesław; 1941 Kitzmann Bogusław; 1941 Nowak Ryszard Eugeniusz; 1941 Nowak Zbigniew Jerzy; 1941 Roefler Włodzimierz Gwidon; 1941 Zaręba Józef Jan;

1942

Bardadin Jerzy; 1942 Billing Antoni; 1942 Haman Janusz; 1942 Haman Zdzisław; 1942 Janiszewski Karol; 1942 Krusiewicz Tadeusz; 1942 Leszczyc-Gutowski Adam; 1942 Pawlicki Kazimierz; 1942 Pfeffer Jerzy; 1942 Pieńkowski Jerzy Feliks; 1942 Raczyński Jan; 1942 Staszewski Jerzy; 1942 Stolarski Mirosław Stefan; 1942 Szymański Waldemar; 1942 Szymczak Roman; 1942 Tomczak Jan; 1942 Włodarski Sławomir; 1942 Zelenay Tadeusz Zygmunt; 1942 Zoller Jerzy Janusz; 1942 Zoller Zbigniew;

1943
 
Beuz Tadeusz Wacław; 1943 Chodkiewicz Adam; 1943 Ciechomski Jan; 1943 Czermiński Stanisław; 1943 Dryll Tadeusz; 1943 Dziak Czesław; 1943 Eysymont Jerzy; 1943 Frączkowski Wiktor; 1943 Gadomski Jan; 1943 Geppert Włodzimierz; 1943 Gluziński Przemysław Antoni Zygmunt; 1943 Gottfried Jan; 1943 Grodzki Waldemar; 1943 Gutowski Jerzy; 1943 Kamiński Jerzy; 1943 Kączkowski Stefan Jan; 1943 Kołodziejski Wiktor Józef; 1943 Konopiński Mieczysław; 1943 Kropatsch Henryk; 1943 Królikowski Adam; 1943 Łubieński Jan; 1943 Markiewicz Ryszard; 1943 Maryński Antoni Józef; 1943 Michalski Florian Romuald; 1943 Mieczkowski Bogdan Józef; 1943 Mierzanowski Jan Michał; 1943 Mrozic Stefan; 1943 Mróz Zbigniew; 1943 Olszewski Stanisław Ludwik; 1943 Przyjałkowski Andrzej Antoni; 1943 Radwan Antoni; 1943 Rajczys Olgierd; 1943 Rosłamiec Włodzimierz; 1943 Słoczyński Zbigniew; 1943 Sokolnicki Bohdan; 1943 Szeronos Witold; 1943 Taczanowski Stanisław; 1943 Tobis Witold; 1943 Tomczak Jan Kazimierz; 1943 Ukleja Zygmunt; 1943 Winiarski Jacek Ignacy Józef; 1943 Wojciechowski Jerzy; 1943 Wojciechowski Jerzy Henryk; 1943 Zamożny Roman

1944

Bakalarski Józef Jan; 1944 Berezowski Andrzej; 1944 Bielicki Andrzej; 1944 Brinckenhaff Wiktor Olaf; 1944 Budzyński Andrzej; 1944 Cegielska Iwona; 1944 Cegielski Wiktor; 1944 Chałubiński Ryszard; 1944 Chrudzimski Janusz; 1944 Cikowski Adam; 1944 Czapla Janusz; 1944 Dąbrowski Andrzej; 1944 Dudziński Tadeusz; 1944 Dybiński Jerzy; 1944 Dziewałtowski-Gintowt Ryszard Wiktor; 1944 Findeisen Władysław; 1944 Frankowska Hanna; 1944 Furmańczyk Wiesław; 1944 Gacki Stanisław Henryk; 1944 Gąssowski Paweł; 1944 Gąszewski Lech Stanisław; 1944 Gliszewski Marian; 1944 Gluth-Nowowiejski Wacław; 1944 Głowacki Andrzej; 1944 Głowacki Juliusz; 1944 Gołębiewski Tadeusz Franciszek; 1944 Halcki Zbigniew Stanisław; 1944 Hmirzyński Jerzy Marian; 1944 Jankowski Alfred Zygmunt; 1944 Jankowski Kazimierz; 1944 Jaworska Teresa; 1944 Jędrzejewski Jerzy Zdzisław; 1944 Juczewski Mieczysław; 1944 Koptas Wiesław; 1944 Kostecki Wiesław Antoni; 1944 Kowalewski Antoni; 1944 Lachendro Zbigniew; 1944 Lichodziejewski Jerzy Sylwester; 1944 Liwski Stefan; 1944 Łaguna Henryk; 1944 Łozowski Bohdan; 1944 Mazuś Jędrzej; 1944 Meissner Stefan; 1944 Mieczkowski Janusz; 1944 Minkiewicz Paweł; 1944 Muszyński Leszek; 1944 Myśliwec Ryszard; 1944 Nowakowski Marek; 1944 Nowicki Stanisław; 1944 Olszewski Stanisław; 1944 Orłowski Narcyz; 1944 Ozdowski Jezy; 1944 Palacz Bogdan; 1944 Palacz Tadeusz; 1944 Paradzyński Olgierd Czesław; 1944 Pawłowski Andrzej Konstanty; 1944 Pieńkowski Henryk Kazimierz; 1944 Pomykalski Czesław Konstanty; 1944 Prażmo Janusz; 1944 Radkowski Andrzej; 1944 Rdzanek Helena; 1944 Rencki Jerzy; 1944 Rybałtowski Eugeniusz; 1944 Sackiewicz Eugeniusz; 1944 Sadowski Jan; 1944 Selwanowski Stefan; 1944 Seska Danuta; 1944 Siwicki Olgerd; 1944 Skotwiński Stanisław Maciej; 1944 Skulski Stefan Tadeusz; 1944 Sobczak Waldemar Jan; 1944 Sobotkowski Kazimierz; 1944 Stefański Włodzimierz Wiesław; 1944 Stocki Adam; 1944 Stroński Zenon; 1944 Stroynowski Andrzej Antoni Ernedt; 1944 Suszczyński Stanisław Julian Kazimierz; 1944 Szabunio Irena; 1944 Tabiszewski Edward; 1944 Trzęsowski Alfred; 1944 Tyszkiewicz Zdzisław; 1944 Wcirka Bogdan; 1944 Wdowiak Janusz Stanisław; 1944 Witkowski Andrzej; 1944 Wołłejko Witold Marek Paweł; 1944 Woźniak Stanisław; 1944 Zakrzewski Tadeusz Bolesław; 1944 Zaleski Kazimierz; 1944 Zaniecki Andrzej; 1944 Zdzitowiecki Janusz; 1944 Zieliński Janusz Czesław; 1944 Zieliński Wojciech
 
Świadectwa Dojrzałości w Archiwum Państwowym m.st. Warszawy

Dziękujemy Jankowi Wawszczykowi za te informacje

Reklama
 
 
Witamy Was na stronie maturzystów
z rocznika 1968 Liceum im. Klementa Gottwalda w Warszawie.
Nadal pozostajemy grupą ludzi pozytywnie nastawioną do świata.
Staramy się być razem,
pomimo że upłynęło już sporo czasu.
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=